NAŚWIETLACZE LED
SZEROKI WYBÓR
WYJĄTKOWA JAKOSĆ

czytaj dalej >>

NOWA TECHNOLOGIA
ZAWSZE ŚWIEŻE PRODUKTY
OŚWIETLENIE MIĘSNE

czytaj dalej >>

DIODY CZWARTEJ GENERACJI
SKUTECZNOŚĆ ŚWIETLNA 160 LM/W
5 LAT GWARANCJI

czytaj dalej >>

image01

Projekt

Wszystkie nasze realizacje rozpoczynamy od przygotowania dokładnego projektu i planu. Współpracujemy z dekoratorami wnętrz, którzy w sposób zarówno elegancki jaki i ekonomiczny przygotują dowolny aranż.

Realizacja inwestycji

W uzgodnionym terminie nasi pracownicy wykonują odpowiednie pomiary a następnie przystępują do realizacji projektu. Wyspecjalizowani w technologii LED elektrycy oraz monteży

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Posiadamy duże zaplecze serwisowe, gwarantujące szybkie naprawy zarówno w ramach gwarancji jak i usługi pogwarancyjne. Stosujemy wysokiej jakości produkty, które gwarantują bezawaryjną eksploatację.

Witamy!

OOODELUX to marka, która śmiało wychodzi naprzeciw potrzebom XXI wieku. Została stworzona by sprostać wymaganiom i potrzebom każdego klienta. Naszym celem jest dostarczenie produktów najwyższej jakości, które znajdą wszechstronne zastosowanie w Państwa otoczeniu. Nasza oferta innowacyjnego oświetlenia LED to przede wszystkim produkty oświetleniowe i dekoracyjne oparte o nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne technologie. Proponujemy szeroką gamę produktów OOODELUX:

  • oświetlenia wewnętrznego
  • zewnętrznego budynków
  • oświetlenia ulic, parków, parkingów
  • oświetlenie hal produkcyjnych

Wybrane produkty

Nasi Partnerzy